Biokosmetika Dr.Organic

VítězBritský výrobce bio kosmetiky Dr. Organic je držitelem cen z několika prestižních světových kosmetických soutěží. Naposledy to bylo vítězství v kategorii Nejlepší krém na ruce na 9. výročních Cenách krásy pořádané časopisem Cosmopolitan v roce 2011, kde porazil světoznámé značky jako jsou Clarins, Clinique, Estee Lauder, Nivea, No7 a Lancome.

Dr. Organic je přírodní vlasová a tělová kosmetika, která využívá ty nejlepší přírodní ingredience z celého světa pro dosažení skvělých výsledků bez kompromisů. Bio kosmetika Dr. Organic je 100 % přírodní, bez konzervantů (parabenů), umělých barviv a vůní a neobsahuje Sodium Lauryl Sulfate (SLS).

Bio kosmetika Dr Organic:

Neobsahuje SLS
Neobsahuje parabeny
Není testována na zvířatech
Neobshaje žádné škodlivé chemikálie
Neobsahuje žádné zvířecí ingredience
Neobsahuje žádné ingredience z geneticky modifikovaných organismů ani minerálních olejů

Co je organická kosmetika?

RadostAnglický výraz organic se překládá do češtiny jako bio nebo ekologický. Výrobek, který je označen přívlastkem bio (obvykle se přiřazuje k potravinám a kosmetice, ale lze nalézt také u oblečení, resp. látek) musí splňovat náročná kritéria kontrolních orgánů. Suroviny, z nichž je dotyčný výrobek vyroben, musí pocházet z ekologického zemědělství, které se chová šetrně k přírodě a k hospodářským zvířatům. Je přesně určeno, jaký musí být minimální poměr bio-surovin k ostatním surovinám v bio-produktu, pokud tedy není vyroben z bio-surovin celý.

Bio kosmetika Dr.Organic je certifikována podle standardů BioCert. Mnoho produktů je certifikováno jako Bio, ale použitý způsob zpracování odstraňuje mnoho přirozených kvalit jednotlivých látek, které výrobkům poskytují jejich unikátní vlastnosti. Označení výrobků Bio kosmetiky Dr.Organic logem BioCert zaručuje, že každý produkt nejenom, že obsahuje bioaktivní látky, ale že každá z látek tvořící základní součást výrobku, má stejnou účinnost jako v původním přírodním stavu.